Müşteri Hizmetleri(342) 324 16 04 Sizin İçinizden Sizden Biri
Kurumsal
Hakkımızda
Market olİ

Müşteriye Her Zaman Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Güler Yüzlü Hizmet, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Prensibiyle Yola Çıkan Oli Center;1979 Yılında Şehrimizin Yenilikçi, Müteşebbis İş Adamı Fadıl Kömürcü Ve Kardeşi Fatih Kömürcü Tarafından Kurulmuştur.

Şehrimizin İlk yerli Süper Marketi Market Oli 1980 Yılında Abdulkadir Tılfarlıgil Tarafından Devir Alınmıştır.1986 yılında Adnan Yorguner Ve Burhan Büyükkömürcü Ortaklığa İştiraki İle Büyümeye ve Halka Mal Olmaya Devam Etmiştir.

Şimdi Şehrin Simgesi Ve Sevilen Markası Olan Oli Center 22 Şube 550 Çalışan İle Gaziantep Halkına Hizmet Vermeye Devam Ederken; Halkının da Takdirini Toplamanın Gururunu Yaşamaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin Hayatını Kolaylaştırmada Öncü Rol Üstlenmek, Müşterilerinin İhtiyaç Ve Beklentilerini En Sağlıklı Ortamda, Eğitimli Çalışanlarıyla, En İyi Ürünleri En İyi Fiyatla Sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri Ve Personeline Artı Değer Sağlayan, Ürün Ve Hizmetleri İle Geniş Kitlelere Erişen Ürün Çeşitliliğinde Öncülüğü Sağlayan, Kalitenin Giderek Bir Yaşam Tarzı Olduğu Günümüzde Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmak, Rekabet Gücü Yüksek, Eğitimli Personeli İle Ve Müşteriye Olan Hizmet Anlayışla Akla Gelen Ve Tercih Edilen Marketler Zinciri Olmak

Neden Olicenter ?

Oli Center Marketler Zinciri Gıda Ve Gıda Dışı Olmak Üzere Tüm Ününleri,Müşterilerinin Güvenlğini Sürekli Kılmak İçin Sağlıklı Ortamda Sunmayı Hedef Olarak Belirlermiştir.Oli Center'da Reyonlara Giren Tüm ürünler TSE Şartların Uygun Gıda Üretim Sicili Onaylıdır.

Çalışanalar Gıda Güvenliği Ve Hijyen Konusunda Tüm Eğitimleri Ve Sağlık Kontrolleri Peryodik Olarak Yapılmaktadır.Oli Center Sektördeki Tüm Teknoloji Ve Otomasyon Sistemlerini Kullanmanın Yanı Sıra Müşterilerinin Alışveriş Tercihlerini Anlamak Ve Kolaylaştırmak Adına Hizmete Bulunur.


Olicenter

SİZİN İÇİNİZDEN SİZDEN BİRİ!


Copyright 2017 © İrem YazIlIm Otomasyon